
Pet slavonskih županija na Tjednu regija i gradova u Bruxellesu
U Bruxellesu se od 13. do 15. listopada 2025. godine održavao Europski tjedan regija i gradova na kojemu su sudjelovala izaslanstva Požeško-slavonske, Brodsko-posavske, Virovitičko-podravske, Osječko-baranjske i Vukovarsko-srijemske županije te predstavnici








