Naš tim

RAVNATELJICA
mr. sc. Senka Horvat
Tel. +385 34 638 697
E-mail: senka.horvat@panora.hr

POMOĆNIK RAVNATELJA
dr. sc. Anton Devčić
Tel. +385 34 290 242
E-mail: anton.devcic@panora.hr

VODITELJ ODJELA ZA STRATEŠKO PLANIRANJE I RAZVOJNE PROGRAME
Zdenko Kolarić, dipl. ing.
Tel. +385 34 638 035
E-mail: zdenko.kolaric@panora.hr

SURADNIK ZA RAZVOJNE PROGRAME
Antonija Šutić, struč. spec. admin. publ.
Tel. +385 34 290 243
E-mail: antonija.sutic@panora.hr

VODITELJ ODJELA ZA PRIPREMU I PROVEDBU PROJEKATA
Jelena Ferdebar Hak, dipl. iur.
Tel. +385 34 638 036
E-mail: jelena.ferdebar.hak@panora.hr

STRUČNI VODITELJ ZA PROJEKTE
Željko Bunjevac, dipl. oec.
+385 34 638 696
E-mail: zeljko.bunjevac@panora.hr

SAVJETNIK ZA PROJEKTE
Stjepan Jakopović, mag. oec.
Tel. +385 34 638 037
E-mail: stjepan.jakopovic@panora.hr

SAVJETNIK ZA PROJEKTE
Bojan Petrović, dipl.oec.
Tel. +385 34 638 582
E-mail: bojan.petrovic@panora.hr

STRUČNI SURADNIK ZA PROJEKTE
Tomislav Vujnović, mag. oec.
Tel. +385 34 290 237
E-mail: tomislav.vujnovic@pszupanija.hr

STRUČNI SURADNIK ZA PROJEKTE
Marija Jelušić, dipl. oec.
Tel. +385 34 638 696
E-mail: marija.jelusic@panora.hr

STRUČNI SURADNIK ZA PROJEKTE
Iva Gamauf, mag. ing. agr.
Tel. +385 91 6191 741
E-mail: iva.gamauf@panora.hr

STRUČNI VODITELJ ZA PROJEKTE NA PODRUČJU INFRASTRUKTURE ZA PROJEKTE
Ivana Orban, dipl. oec.
Tel. +385 98 923 0014
E-mail: ivana.orban@panora.hr

STRUČNI SURADNIK ZA JAVNU NABAVU NA PROJEKTIMA
Ljubica Novak, mag. iur.
Tel. +385 34 290 251
E-mail: ljubica.novak@pszupanija.hr

STRUČNI SURADNIK ZA PROJEKTE U PODRUČJU INFRASTRUKTURE
Anto Baltić, ing.
Tel. +385 34 290 215
E-mail: anto.baltic@panora.hr

SURADNIK ZA PROJEKTE
Marija Zeljko, mag.oec.
Tel. +385 34 290 243
E-mail: marija.zeljko@panora.hr

SURADNIK ZA PROJEKTE U PODRUČJU INFRASTRUKTURE
Marina Perak, mag.iur.
Tel. +385 34 290 241
E-mail: marina.perak@panora.hr

STRUČNI SURADNIK ZA PROJEKTE U PODRUČJU INFRASTRUKTURE
Slaven Zrnc, bacc. ing. aedif.
Tel: +385 34 290 215
E-mail: slaven.zrnc@panora.hr

VODITELJ ODJELA ZA OPĆE I FINANCIJSKE POSLOVE
Daniel Majer, mag. iur.
Tel. +385 34 638 037
E-mail: daniel.majer@panora.hr

SURADNIK ZA OPĆE POSLOVE
Božana Tomašević, bacc. admin. public.
Tel. +385 34 290 243
E-mail: bozana.tomasevic@panora.hr

REFERENT ZA OPĆE POSLOVE
Vera Kokić, ekonomist
Tel. +385 34 638 697
E-mail: vera.kokic@panora.hr

REFERENT ZA FINANCIJSKE POSLOVE
Antonija Pavlović, ekonomist
Tel. +385 34 290 237
E-mail: antonija.pavlovic@pszupanija.hr